Důležité akce

Přihlásit se

Návštěvnost

  • 119203Celkem:
  • 49Dnes:
  • 2253Měsíc:
  • 2Online:
  • 4.2.2012start webu:

Šachové soustředění NM 2013

Soustředění za účasti GM Petra

(článek o průběhu šachového soustředění zde)

HS PAM  V pátek 27.9.2013 odstartuje na známém místě již třetí podzimní soustředění našeho oddílu, na které jsou pochopitelně zváni všichni mladí šachisté z kraje i okolí. Před zahájením mládežnické ligy a krajských přeborů se víkendové rozhýbání mozkových závitů jistě hodí, krom toho se zase sejde dobrá parta dětí. Letošní ročník bude obohacen o účast GM Martina Petra, který v sobotu povede 6 hodinový trénink silnější skupiny. V pátek večer se však všichni mohou těšit na besedu s naším předním šachistou.

  Seznam přihlášených k 8.9.2013:

Jan Stuška, Patrik Frai, Zdeněk Lipták, Stanislav Srba, Jan Špička, Josef Řezáč, Blanka Brunová, Markéta Vlasáková, Karolína Simetová, Karin Beranová, Jan Toncar a Arťom Ňorba.

Honza Stuška a Standa Srba se již nyní mohou těšit na odměnu, protože po tréninku s GM Petrem budou jediní, kteří absolvovali celou sérii 4 tréninků.

  Nezapomeňte:

  Teplé oblečení (jistota je jistota),velký notes a minimálně dvě tužky :-) , dobrou náladu a jako vždy kopii průkazky zdr. pojišťovny. Zkontrolujte prosím odeslání účastnického poplatku. Účastník hradí dle propozic 900,- Kč, sleva 100,- Kč pro účastníky letošního tábora. Ti kteří budou trénovat s GM Petrem, nechť navýší platbu o 150,- Kč (doporučujeme u hráčů 1400+).

  Pokud bude mít někdo zájem o odvoz z Chodova, dejte včas vědět na sachychodov@seznam.cz, odjezd je plánován na 16:15 hodin od Elektro FANY.