Důležité akce

Přihlásit se

Návštěvnost

  • 119203Celkem:
  • 49Dnes:
  • 2253Měsíc:
  • 2Online:
  • 4.2.2012start webu:

KP mládeže 2016/17

  Krajský přebor mládeže má v letošní sezóně opět několik kategorií. Předně se bude opět v Teplé, Novém Sedle a Chebu hrát KP jednotlivců v kategoriích U10, U12, U14 a U16. V nejmladší kategorii tak po třech turnajích budeme znát medailisty, postupující a krajského přeborníka. V ostatních kategoriích se započítají dva nejlepší výsledky a nejlepších 6 hráčů se poté utká ve dvou dnech o titul přeborníka KP, medaile a postupy. Finálový turnaj ve vážných partiích se po loňské chodovské premiéře v Kulturním a společenském středisku stěhuje opět do Karlových Varů.

  Krajský přebor v rapid šachu se uskuteční v rámci 2. ročníku Chodovského festivalu a ponese opět jméno hlavního a dlouholetého sponzora. V dubnu náš čeká již 11. ročník VELTATEA CUPu.

  Krajský přebor družstev mladších žáků se uskuteční v Karlových Varech a vítěz postoupí na MČR. Družstva starších žáků se budou hrát ve dvou turnajích a to v Karlových Varech a Chodově. Vítěz postoupí do 1. ligy mládeže. V obou kategoriích obhajujeme zlato, ale letos to bude velmi, velmi těžké.

Informace o výsledcích naleznete na stránkách KŠS KVK zde. Další komentáře k účasti našich hráčů budou postupně přibývat.